Site Loader

Chcesz się pozbyć cellulitu? Teraz każdy ma taką możliwość!

Każda osoba, która chce pozbyć się cellulitu ma taką możliwość, za to za sprawą specjalistycznych zabiegów. Zabiegów na cellulit jest teraz multum, wyróżniają się różnorodną ceną oraz efektywnością. Należy jednak wiedzieć, że wszelkie spełniają swoją funkcję a mianowicie działają. Zależnie od stanu zaawansowania cellulitu zaleca się różnorodną liczbę zabiegów oraz od stanu zaawansowania zależy także ich cena. Jakie są najpopularniejsze zabiegi na cellulit?

Zabiegi na cellulit:

1. Ultradźwięki – podczas tego zabiegu kosmetyczka lub lekarz prowadzi po skórze specjalistyczne urządzenie które wydaje ultradźwięki – te z kolei przyspieszają metabolizm oraz mają za zadanie rozbić tkankę tłuszczową. Zależnie od stopnia zaawansowania cellulitu zalecane jest około 10 zabiegów, z czego każdy kosztuje od 100 do 180zł.

2. Endermologia – jest to forma masażu skóry za pomocą głowicy z wałeczkami. Różnica ciśnień wywoływana zmianą pozycji wałka ssie naszą skórę masując ją. Ten zabieg poza zredukowaniem cellulitu poprawia krążenie i sprężystość skóry. Zalecane są serie minimum 10 zabiegów, każdy kosztuje około 150zł

3. Cellulipoliza – podczas tego zabiegu lekarz wprowadza w skórę dwie igły i przepuszcza między nimi prąd o słabym natężeniu, który z kolei rozszerza naczynka oraz wpływa na poprawę przemiany materii. Zabieg kosztuje w okolicach 100zł, rekomendowana jest seria składająca się minimum z 5 zabiegów.

4. Drenaż limfatyczny – typ specjalistycznego masażu który wolno wykonać z zastosowaniem specjalistycznego urządzenia, celem tego masażu jest polepszenie krążenia chłonki. Zabiegi takie można wykonywać nawet kilka razy dziennie, dzięki niemu odprowadza się nadmiar wody z tkanek oraz eliminuje obrzęki. Cena zabiegu waha się od 40 do 100zł.

5. Mezoterapia – w tym zabiegu wstrzykuje się podskórnie mieszanki substancji które poprawiają mikro krążenie oraz spalanie tłuszczu. Z reguły zaleca się minimum 4 zabiegi, niestety cena jednego może kosztować nawet w granicach 250zł.

6. Laser – końcówką lasera celuje się w miejsca w których jest cellulit, blaski te wchodzą w tkankę tłuszczową. Ten zabieg przyspiesza metabolizm, limfa i krew krążą szybciej oraz zanikają obrzęki. Mankamentem tych zabiegów jest cena która może sięgnąć okolic 300zł.

7. Body wrap – kosmetyczka używa na skórze środków które pobudzają krążenie oraz ogrzewają skórę, którą potem zawija się w folię oraz przykrywa kocem elektrycznym. Takie zabiegi pobudzają spalanie tłuszczu oraz redukują obrzęki. Minimalna ilość zabiegów to . Cena zaczyna się od 80zł oraz kończy na okolicach 300zł za zabieg.

Depilacja laserowa Vectus

laser vectusLaserowa depilacja najnowocześniejszym laserem diodowym Vectus to nie tylko dynamiczny i skuteczny zabieg usuwania nadmiernego owłosienia. Gwarantuje także optymalne bezpieczeństwo i redukuje niebezpieczeństwo powtórnego odrastania włosów właściwie do zera. Laser Vectus to wynik wielu lat działalności lekarzy znanej firmy Palomar Medical Technologies. Dzięki wielu latom doświadczeń oraz testów i realizowania potrzebnych zmian, laser diodowy jest teraz urządzeniem, które uznawane jest za całkowicie najefektywniejsze w tej dziedzinie dermatologii estetycznej. Przede wszystkim ze względu na efekty tego zabiegu – depilacja laserowa nim jest trwała.

Reasumując, możemy zdecydować się na mnóstwo różnych zabiegów, które pomogą nam zlikwidować czy zdecydowanie zminimalizować cellulit. Jednak warto wspomóc zabiegi, stosowaniem kosmetyków, jak na przykład krem na cellulit oparty na naturalnych składnikach, który bardzo ujędrnia skórę. Warto także zmienić nawyki żywieniowe i odstawić tłuste potrawy. Pomóc w pozbyciu się cellulitu, może również sport,

 

Chcesz się pozbyć cellulitu? Teraz każdy ma taką możliwość!
Oceń

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + 1 =