Site Loader

Icoone – modelowanie sylwetki – skuteczny zabieg na cellulit

Zabieg Icoone to najnowsza propozycja gabinetów kosmetycznych dla pacjentów pragnących zredukować poziom tkanki tłuszczowej, pozbyć się problemu jakim jest wiotka skóra, zredukować widoczność blizn czy obrzęków.Masaż wykonywany z użyciem głowicy Icoone to aż 1180 mikrostymulacji skóry na każde 100 cm2. Głowica wyposażona została w mnóstwo mikrootworów generujących podciśnienie gwarantujące wyjątkowo precyzyjne i dogłębne działanie. Tak zaprojektowana głowica poza skutecznością działania jest tez bardzo delikatna dla skóry.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić efekty zabiegu, producenci zamontowali w głowicy laser diodowy, którego światło wnika głęboko w tkanki tłuszczowe powodując ich rozpad oraz stymulując produkcję naturalnego kolagenu. Światło lasera Icoone ułatwia też wydalanie toksyn oraz komórek tłuszczowych z organizmu co dodatkowo poprawia kondycję skóry oraz modelowanie sylwetki.

Icoone – dla kogo?

Zabieg Icoone przeprowadzany jest w specjalnie do tego celu zaprojektowanym elastycznym kostiumie. Jego zadaniem jest pogłębienie i wzmocnienie efektów, oraz zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa pacjentom. Icoone to urządzenie stworzone w taki sposób by każdy mógł z niego skorzystać. Regeneracja ciała i umysłu dla osób żyjących intensywnie, to największa zaleta tego zabiegu. Płynna regulacja umożliwia wykorzystanie Icoone bez względu na wiek, kondycję oraz rodzaj skóry. Idealnie sprawdzi się zarówno u osób pracujących fizycznie, jak i prowadzących siedzący tryb życia. Kobiety po ciąża oraz osoby po zabiegach chirurgicznych od razu zauważą poprawę jakości skóry brzucha już po pierwszym zabiegu z użyciem lasera Icoone.

Jak zwalczyć cellulit?

Icoone efekty

Efekty zabiegu to przede wszystkim rozbicie i redukcja tkanki tłuszczowej, pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego, oraz poprawa metabolizmu i wymodelowanie sylwetki. Dodatkowym efektem zabiegu Icoone jet redukcja oraz zahamowanie procesu jakim jest starzenie się skóry.

Wykorzystanie urządzenia Icoone na twarz to gwarancja błyskawicznej poprawy jakości cery. Ponieważ zabieg z użyciem głowic Icoone jest wyjątkowo przyjemny, po zabiegu pacjenci wychodzą z gabinetu zrelaksowani oraz w wyjątkowo dobrej kondycji psycho-fizycznej.

Zabieg wykonywany laserem Icoone należy do bezbolesnych a nawet przyjemnych. Pacjent czuje lekkie zasysanie oraz chłodzenie skóry, które daje poczucie głębokiego odprężenia oraz relaksu. Pierwsze efekty zauważalne są już po jednej sesji jednak aby efekt był trwały i spektakularny konieczne jest powtórzenie serii minimum 10 zabiegów w tygodniowych odstępach. Aby efekt był trwały zaleca się powtarzanie zabiegu przynajmniej raz w miesiącu.

Po każdej sesji zabiegowej należy pamiętać aby pić przynajmniej 2 litry wody na dobę. Icoone rozbija komórki tłuszczowe, więc aby bezpiecznie i sprawnie organizm mógł je wydalić konieczne jest prawidłowe nawodnienie.

Zabieg Icoone oddziałuje na bardzo głębokie warstwy tkanek organizmu, co za tym idzie, jego wykonanie zależne jest od stanu w jakim znajduje się organizm pacjenta. Przeciwwskazania do zastosowania urządzenia Icoone to:

  • przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu oraz jej stany zapalne
  • choroby przewlekłe i nowotworowe
  • ciąża i okres karmienia piersią
  • łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu
Icoone – modelowanie sylwetki – skuteczny zabieg na cellulit
5 (100%) 8 votes

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 1