Co jeść żeby przytyć w biuście?

Nie od dziś wiadomo, iż piersi to atrybut kobiecości, jednak nie każda kobieta może cieszyć się dużym biustem, przez co wiele pań popada w kompleksy, a ich samopoczucie ulega znacznemu pogorszeniu. Nie ma jednak co się załamywać, ponieważ marzenia o obfitym biuście mogą się spełnić. Oczywiście w obecnych czasach biust można bardzo łatwo i szybko powiększyć decydując się na operację plastyczną, jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ taki zabieg obciążony jest dosyć dużym ryzykiem. Czy istnieje zatem jakiś inny sposób na powiększenie biustu? Oczywiście, że tak. Wystarczy jedynie wprowadzić do menu określone produkty spożywcze, jednak co jeść, żeby przytyć w biuście? Czy warto używać serum typu Frashe Testowane dermatologicznie?

Dieta na większe piersi

Spożywanie określonych produktów może przyczynić się do powiększenia piersi, jednak niezwykle ważne jest to, co każdego dnia trafia do żołądka. Wiele pań uważa, iż spożywanie tłustych potraw oraz słodyczy pomoże powiększyć biust, co poniekąd jest prawdą, jednak taka żywność wpływa bardzo niekorzystnie na zdrowie, a biust po krótkim czasie może stać się obwisły. Z tego też względu lepiej postawić na coś zdrowego, jednak co powinno znaleźć się w codziennym menu? Najlepiej produkty (takie jak skuteczne serum) które w swoim składzie zawierają fitoestrogeny, czyli roślinne hormony przypominające kobiece estrogeny odpowiedzialne m.in. za rozwój piersi. Fitoestrogeny znajdują się przede wszystkim w roślinach strączkowych a w szczególności w soi. Można je jednak również znaleźć w orzeszkach ziemnych, w nasionach lnu, sezamu oraz kopru włoskiego, a także w owsie.

Dieta to nie wszystko

Odpowiednio skomponowana dieta może nieznacznie powiększyć biust, jednak aby efekty były jeszcze lepsze, warto uzupełnić ją o odpowiednią pielęgnację. Co jest najskuteczniejsze na jędrny biust? Bardzo dobrze w tym przypadku sprawdzi się krem Frashe, który składa się wyłącznie z naturalnych substancji, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Wspomniany krem pomaga uszczelnić naczynia krwionośne, a także usprawnia przepływ krwi, dzięki czemu biust staje się jędrniejszy oraz pełniejszy.

Co jeść żeby przytyć w biuście?
Oceń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>