Site Loader

Paznokcie hybrydowe – czy to dobry pomysł?

Paznokcie hybrydowe stały się bardzo modne i zyskały uznanie wśród kobiet na całym świecie ze względu na swoją trwałość, efektowność i głębie kolorów i duże możliwości estetyczne wykorzystywanych lakierów do wykonania zabiegu jakim jest manicure hybrydowy. Nie trzeba raczej już większości pań odpowiadać na pytanie: co to jest manicure hybrydowy?

Hybrydowy manicure jest hitem ze względu na fakt, że jest niesamowicie wygodnym rozwiązaniem na utrzymanie przez długi czas paznokci w zadbanym stanie. Dodatkową zaletą tego zabiegu kosmetycznego jest fakt, że manicure hybrydowy krok po kroku można wykonać we własnym domu, jeśli wcześniej kupimy potrzebne do tego akcesoria typu lakiery hybrydowe czy lampa. Sprawdź więcej informacji o hybrydach!

Czy warto zrobić manicure hybrydowy na sylwestra?

Manicure hybrydowy to najlepsze rozwiązanie na całonocne imprezy. Mamy o wiele większą gwarancję, że lakier nie odpryśnie czy się nie złamie. Każdy kto raz wykonywał ten zabieg kosmetyczny orientacyjnie wie ile kosztuje manicure hybrydowy i że jest to uzależnione od tego kto i gdzie nam wykonuje czy może robimy go sami. Poza tym lakiery hybrydowe dają nie ograniczone możliwości łączenia kolorów i wzorów.

Co po zabiegu? Czy hybryda niszczy paznokcie?

Ściąganie hybrydy może być wykonane na dwa sposoby:

  • Może polegać na spiłowaniu warstwy powłoki lakieru hybrydowego, aż do naturalnej płytki, co w efekcie nieuniknione jest, że naturalna płytka zostanie przy tym naruszona.
  • Drugi sposób jest równie skuteczny, aby pozbyć się hybrydy z paznokci, polega na zmywaniu hybrydy odpowiednimi płynami (zmywaczami specjalnie przeznaczonymi do usunięcia lakieru hybrydowego) i wydaje się może nieco mniej inwazyjny od metody spiłowania hybrydy.

Paznokcie hybrydowe możemy usunąć również sami w domu bez korzystania z usług profesjonalnej placówki.

Skorzystaj z usług salonu

Jeśli jednak boisz się ściągnąć hybrydy samemu, przyjdź do salonu.

Specjaliści kosmetolodzy z Gdyni nie tylko wykonają zabiegi, ale też bezpłatnie doradzą ci w kwestii zabiegów na twarz i ciało!

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/

Paznokcie hybrydowe – czy to dobry pomysł?
5 (100%) 9 votes

Post Author:

5 Replies to “Paznokcie hybrydowe – czy to dobry pomysł?”

  1. Myślę, że najlepiej manicure hybrydowy zrobi kosmetyczka, jeżeli chcemy na naszych paznokciach jakieś wzorki.

  2. Zgadzam się z tym, jak ktoś nie radzi sobie ze wzorkami powinien udać się do kosmetyczki.

  3. Właśnie mi wytrzymują max. 2 tyg. Nie wiem, czy to zależy od lakieru, czy kosmetyczka to robi niewłaściwie. Nie mam pojęcia :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

42 − 38 =