Site Loader
usuwanie przebarwień z twarzy

Usuwanie przebarwień z twarzy

Przebarwienia na twarzy są uporczywym problemem, z którym próbuje poradzić sobie wiele mężczyzn oraz kobiet. Piegi również mogą przysparzać niektórym osobom wiele dyskomfortu. Jednak co można zrobić, gdy żadne kremy ani domowe sposoby nie pomagają? Wiele osób zastanawia się również jak usunąć piegi? Z pomocą przychodzi tutaj medycyna estetyczna. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz zabiegom, można usunąć albo zmniejszyć widoczność różnych przebarwień. Laser Palomar Emerge, geneO+ (OxyGeneo, Ultrasound & TriPollar RF), Dermapen 3/Mezopen oraz peelingi są to zabiegi, za pomocą których plamy na twarzy mogą nie stanowić już żadnego problemu.

Laser Palomar Emerge jest to zabieg, który wspaniale sprawdza się w przypadku eliminowania, takich przebarwień jak czerwone plamki na twarzy. Laser wnika głęboko w skórę i dzięki temu w efekcie, skóra zostaje pobudzona do działania oraz odnowy. Dzięki temu, tworzy się nowa, zdrowsza tkanka. W efekcie, skóra staje się gęstsza, ładniejsza, gładsza i charakteryzuje się ona równomiernym kolorytem. Usuwanie przebarwień na twarzy może być również możliwe dzięki metodzie o nazwie geneO+. W tym zabiegu, element urządzenia zostaje przyłożony w odpowiednie miejsce na skórze. Powoduje to pojawianie się na powierzchni skóry dwutlenku węgla. Wówczas w tym miejscu szybciej krąży krew, która jest bogata w tlen. W efekcie skóra zostaje delikatnie rozjaśniona, a koloryt wyrównany.

Kolejnym zabiegiem, za pomocą którego możliwe jest usuwanie piegów jest Dermapen 3 / Mezopen. Metoda ta, sprawdza się wspaniale w przypadku głębokich zmian, jednak występujących na mniejszej powierzchni ciała. Za pomocą tego urządzenia, skóra zostaje nakłuta przez małe igiełki. Wprowadzają one do tkanki, cenne substancje odżywcze. W efekcie struktura skóry zostaje rozjaśniona, a koloryt wyrównany.

Usuwanie przebarwień z twarzy
5 (100%) 1 vote

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 21 = 27