Site Loader
lifting na cellulit

Jak zlikwidować cellulit na pośladkach i udach?

Cellulit na pośladkach i udach wydaje się dość trudny do zlikwidowania. Rzeczywiście – usuwanie pomarańczowej skórki nie jest proste. Zazwyczaj nie pojawia się ona niespodziewanie, a jest konsekwencją niezdrowego trybu życia. Dlatego też konieczne jest wprowadzenie pewnych zmian, by móc liczyć na w miarę trwałe i skuteczne usunięcie cellulitu.

Podstawową zmianą, jaką należy wprowadzić w trybie życia, jest zwiększenie aktywności fizycznej. Takie działanie jest zazwyczaj niezbędne. To brak ruchu zazwyczaj jest powodem występowania pomarańczowej skórki. Dlatego też jeśli celem jest zlikwidowanie cellulitu na pośladkach i udach konieczne jest stosowanie odpowiednich ćwiczeń. Wskazane są zarówno ćwiczenia, które mają na celu zaktywizowanie mięśni pośladków i ud, jak i te, które zmuszają do ruchu także inne części ciała. Dzięki takiemu działaniu możliwe jest poprawienie krążenia krwi i limfy, co często zmniejsza obrzęki i tak zwany cellulit wodny.

Zamów Vialise i przekonaj się, jak łatwo można pozbyć się cellulitu!

Cellulit wodny można również zmniejszyć poprzez prawidłową pielęgnację ciała. W takim przypadku warto jest skoncentrować się na wspomaganiu działania naczyń krwionośnych. W tym celu należy codziennie myć się naprzemiennie ciepłą i zimną wodą. To zazwyczaj pozwala na wspomożenie prawidłowego działania żył. Zapobiega to nie tylko wystąpieniu cellulitu, ale także żylaków. Pielęgnacja w przypadku wystąpienia pomarańczowej skórki polega również na intensywnym masażu. Do tego celu można stosować specjalne przyrządy nazywane masażerami. Masażery mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej poleca się przyrządy tego typu wykonane z drewna, ponieważ masaż antycellulitowy wymaga użycia siły, co może złamać masażery wykonane z mniej trwałego materiału.

Oprócz masażerów pielęgnacja skóry z cellulitem polega na zastosowaniu odpowiednich kremów, balsamów i peelingów. Krem, który zasługuje na uwagę przy usuwaniu cellulitu to Vialise. Zawiera on ekstrakty i wyciągi z takich roślin jak algi morskie czy bluszcz, co znacznie przyśpiesza usuwanie cellulitu.

Jak zlikwidować cellulit na pośladkach i udach?
5 (100%) 1 vote[s]

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

70 − 61 =