Site Loader
odmłodzona skóra twarzy

Bezinwazyjny lifting ciała i twarzy HIFU

Wiele osób w dzisiejszych czasach marzy o upiększeniu swojej twarzy. Często chodzi im o wielkie efekty, które można osiągnąć właściwie tylko przez poddanie się liftingowi twarzy z użyciem inwazyjnych metod. Nie każdy jest jednak gotowy na to, by poddać się takiemu zabiegowi. Czasami brakuje odwagi, czasami ktoś zastanawia się, czy w ogóle warto cierpieć, by poprawić swój wygląd. Użyte zostało jednak wcześniej wyrażenie „właściwie tylko”. Dlaczego akurat takie? Mianowicie istnieje metoda, która jest w stanie zapewnić lifting twarzy bez skalpela! Pewnie zastanawiasz się, jak to w ogóle możliwe i jak to działa?

 

Tematu podjęła się również wirtualna polska: https://fitness.wp.pl/21678,ultraformer-ii-technologia-hifu-na-wiotka-skore

Czym jest bezinwazyjny lifting twarzy?

Taki lifting twarzy to zabieg Ultraformer III – HIFU. Oprócz możliwości zliftingowania twarzy, zabieg ten daje też szansę na lifting ciała! Możliwy jest lifting takich obszarów, jakimi są:Na jakie obszary HIFU

 • klatka piersiowa
 • pachy
 • ramiona
 • brzuch
 • uda
 • łydki
 • kostki
 • plecy
 • tak zwane „boczki”.

 

 

 

Na czym jednak właściwie polega HIFU? HIFU nie wymaga specjalnego przygotowania, a zabieg odbywa się bez znieczulenia! Czy zatem różni się od inwazyjnego liftingu twarzy? Tak, tak – jest bezbolesny. Ponadto po skończonym zabiegu od razu można wrócić do codziennych zajęć. Zabieg odbywa się przy pomocy fal ultradźwiękowych, które wnikają w skórę, odbudowując przy tym jej nieco zniszczone i naruszone struktury. Dzieje się to w taki sposób, że fale ultradźwiękowe wzmagają syntezę kolagenu oraz obkurczają tkanki. Wszystko to wpływa na odzyskanie przez skórę jędrności, elastyczności i gęstości. Nasza skóra dzięki temu wygląda na dużo młodszą i dużo zdrowszą. HIFU trwa od około 30 minut do dwóch godzin – wszystko zależy od liftingowanego obszaru i tego, co konkretnie chcemy uzyskać. Wystarczy tylko jeden zabieg, aby skóra została gruntownie zregenerowana i odżywiona, przy czym ostateczne efekty widoczne się 2-3 miesiące po wyjściu z gabinetu. Rezultaty utrzymują się aż przez 2 lata po wykonaniu zabiegu!

Efekty uzyskane dzięki przeprowadzeniu HIFU

 1. Zmarszczki na czole – są mniej widoczne lub nawet mogą zniknąć całkowicie.
 2. Brwi – zostają uniesione, przez co twarzy przywrócony zostaje młody i pełen energii wygląd.
 3. Zmarszczki w okolicy oczu – zostają zredukowane. Ponadto skóra w tym miejscu staje się bardziej napięta, dzięki czemu będzie można się pożegnać z oczami, które wyglądają na zmęczone.
 4. Ujędrnienie twarzy – fale ultradźwiękowe pobudzą syntezę włókien kolagenowych i napną skórę, co uczyni twarz bardziej jędrną.
 5. Konturowanie twarzy – zostanie uzyskany kształt twarzy, o którym marzysz.
 6. Poprawa linii żuchwy – będzie ona wyraźnie widoczna, co odmłodzi wygląd twarzy.
 7. Podwójny podbródek – teraz już nie będzie pamiętać, że kiedykolwiek coś takiego miało miejsce na Twojej twarzy. Podwójny podbródek zostanie bowiem zredukowany.
 8. Zmarszczki na szyi – one także znikną lub zostaną w pewnym stopniu wygładzone.
 9. Poprawa kolorytu skóry – skóra odzyska swoje naturalne, piękne barwy. Dodatkowo koloryt stanie się bardziej jednolity.

Lifting twarzy HIFU - obszary

Wskazania – kto powinien sobie wykonać lifting twarzy metodą HIFU?

Zabieg metodą HIFU jest wskazany dla osób, które posiadają:

 • wiotką skórę ciała
 • tak zwany podwójny podbródek
 • nadmiar skóry po utracie wagi w szybkim tempie
 • chęć zapobiegania utracie jędrności skóry
 • widoczne zmarszczki i chcą się ich pozbyć
 • opadające powieki i zmęczoną skórę wokół oczu.

efekty HIFU - oponkaefekty HIFU - usta

Komu nie zaleca się wykonywania HIFU?

Lifting twarzy nie jest wskazany dla osób, które chorują na nowotwory. Kobiety w ciąży i karmiące piersią także nie powinny podejmować się zabiegu ze względu na bezpieczeństwo dziecka. Nie zaleca się także przeprowadzania zabiegu osobom z opryszczką, infekcjami bakteryjnymi oraz wirusowymi w okolicach miejsca, na którym ma być przeprowadzany lifting.

 

Zdjęcia udostępnił salon https://gabinethifu.pl

Bezinwazyjny lifting ciała i twarzy HIFU
4.9 (97.5%) 8 vote[s]

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 3