Site Loader
Laserowo wydepilowana noga

Depilacja laserowa, to jeden z najpopularniejszych zabiegów, stosowanych do usuwania owłosienia całego ciała. Dzięki tej metodzie można uzyskać widoczne, długotrwale i zadowalające efekty. Jednocześnie jest to zabieg bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo.

Jaki laser do depilacji? Vectus i LightSheer
Cecha Vectus Light Sheer
Czytnik melaniny Skintel
Technologia Photon Recycling
Szybki zabieg
Optymalne rozłożenie diod

Wrastające włoski – pozbądź się problemu dzięki depilacji laserowej.

Wrastające włoski i nadmierne owłosienie pojawiające się na skórze, to dla i wielu kobiet ogromny dyskomfort i zakłopotanie. Dlatego wiele z nich decyduje się na zabieg depilacji laserowej. Pacjentki depilację laserową traktują w dwojaki sposób. Jednym czynnikiem mającym wpływ na usuwanie owłosienia są aspekty wizualne i estetyczne.

Kolejnym powodem, dla którego stosowana jest depilacja laserowa są problemy natury medycznej, takie jak: nadmiar hormonów męskich w organizmie, wzrost włosów w nietypowych miejscach, zapalenie mieszków włosowych, wrastanie włosków, czy różnego rodzaju uczulenia.

Depilacja laserowa Gdańsk – Zapomnij o goleniu i depilacji raz na zawsze!

Laserowa depilacja – działanie i przebieg zabiegu.Laserowo wydepilowane ciało.

Laserowa depilacja to zabieg, którego działania i przebieg pozwalają trwale usunąć niechciane owłosienie. Dzięki wykorzystaniu wiązki światła lasera, możliwe jest dokładne i precyzyjne usunięcie włosów wraz z jego cebulką.

Depilacja laserowa, to zabieg przeprowadzany w specjalnie przygotowanych do tego warunkach. Przed zabiegiem zasadniczym przeprowadzony zostaje dokładny, obszerny wywiad oraz konsultacje specjalistyczne, mające na celu określenie stanu skóry, jej rodzaj, grubość, typ i kolor owłosienia. Podczas rozmowy dobierany jest również sposób wykonania zabiegu, a także omawiana sugerowana pielęgnacja po zakończonej sesji.

Depilacja laserowa to odczuwalny zabieg, który może przynieść dyskomfort i lekki ból, dlatego istnieje możliwość stosowania miejscowego znieczulenia w postaci kremów i maści znieczulających.

Podczas zabiegu skóra naświetlana jest wiązką światła laserowego. Wybrany fragment skóry naświetlany jest odpowiednią do miejsca, rodzaju naskórka i włosa ilość czasu. Dzięki naświetlaniu i działaniu lasera dochodzi do zniszczenia macierzy włoska, która jest odpowiedzialna ze jego wzrost.

Laser do depilacji Vectus – depilacja laserowa przy użyciu nowoczesnej technologii.

Jednym z najnowszych i najskuteczniejszych urządzeń do trwałego usuwania owłosienia jest Laser do depilacji Vectus. Sprzęt ten wykorzystuje innowacyjne technologie wspomagające terapię, jak również posiada funkcje określania poziomu melaniny w skórze oraz doboru odpowiedniej mocy wiązki. Laser Vectus pozwala także wykonywać zabiegi w sposób szybki, wygodny, komfortowy i bezpieczny. Urządzenie to minimalizuje ryzyko odrastania włosów, a jego możliwości wykorzystywane są przez najlepszych specjalistów na całym świecie.

Dzięki nowoczesnej i innowacyjnej technologii, jaką umożliwia laser do depilacji Vectus, specjaliści wykonują zabiegi usuwania owłosienia proponując usługi takie jak:

 • depilacja laserowa bikini,
 • depilacja laserowa pach,
 • depilacja laserowa nóg,
 • depilacja laserowa twarzy,
 • depilacja laserowa pachwin, itp.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania uniemożliwiające wykonanie zabiegu.

Zabieg ten jest bezpiecznym działaniem, jednak należy stosować się do ogólnych zasad i zapoznać się z występującymi przy depilacji laserowej przeciwwskazaniami.

Najbardziej powszechnymi i popularnymi przeciwwskazaniami, które wykluczają wykonanie zabiegu są:

 • ciąża, okres karmienia
 • choroby nowotworowe,
 • wszczepiony rozrusznik, defibrylator,
 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • choroby endokrynologiczne,
 • tendencje do powstawania bliznowców i przebarwień,
 • rude, siwe, blond owłosienie,
 • przyjmowanie leków antydepresyjnych, sterydów,
 • opalenizna,
 • aktywne infekcje skóry,
 • inne.

Depilacja laserowa – opinie wśród klientek i specjalistów.Depilacja laserowa nóg - Vectus

Wśród osób wykonujących zabieg depilacji laserowej, opinie są zazwyczaj jednoznaczne. Klientki chwalą skutki i rezultaty wykonywanych działań, a efekty, których oczekiwały pojawiły się już po 2-3 zabiegach. Z wypowiedzi osób korzystających z tej popularnej metody usuwania owłosienia wynika, że inwestycja i wykonywane – niekiedy bolesne zabiegi – warte są poświęcenia, a rezultaty są trwałe, zadowalające i satysfakcjonujące.

Kobiety uważają, iż jest to najlepsza metoda walki ze zbędnym owłosieniem, a sposoby usuwania włosów takie jak golenie maszynką, depilacja cukrowa, depilacja mechaniczna czy plastrami nie dają tak skutecznych rezultatów, a częste powtarzanie ich jest czasochłonne i niekomfortowe.

Specjaliści i profesjonaliści wykonujący zabiegi depilacji laserowej polecają tą nowoczesną metodę, koncentrując się na skuteczności, bezpieczeństwie i trwałości osiągniętych działań.

„Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów, a stosowanie go pozwala uniknąć wielu problemów związanych z wrastaniem włosów, stanami zapalnymi po goleniu, częstym goleniem i usuwaniem owłosienia. Jest to metoda, która eliminuje owłosienie w sposób stały i trwały, dlatego jest uważana za najskuteczniejsza metodę walki z włosami.” – mówi Justyna Masal, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Czy depilacja laserowa boli? – obawy pacjentek związane z zabiegiem i skutkami ubocznymi depilacji laserowej.

Wiele klientek zastanawia się na tym czy depilacja laserowa boli oraz jakie są skutki uboczne i objawy występujące po wykonanym zabiegu. Jest to metoda usuwania włosów, wykorzystująca wiązkę światła laserowego, które wnika w głąb skóry. Podczas naświetlania powierzchni skóry może pojawić się uczucie bólu, pieczenia i swędzenia, jednak specjaliści starają się wyeliminować dyskomfort stosując maści i kremy znieczulające.

Ważnym aspektem dotyczącym zachowania podczas i po zabiegu, jest odpowiednia pielęgnacja skory i stosowanie się do zaleceń specjalisty.

Po zabiegu trwałego usuwania owłosienia mogą pojawić się zaczerwienienia i opuchlizna, dlatego należy odpowiednio zadbać o skórę. Bezpośrednio po sesji nie należy stosować makijażu, a w następnych dniach starać się odpowiednio nawilżyć skórę. W przypadku zaczerwienień i swędzenia można użyć bezpiecznych środków medycznych łagodzących ból i swędzenie.

Post Author:

4 Replies to “Depilacja laserowa, jako najskuteczniejszy zabieg usuwania owłosienia.”

 1. szczerze to pierwszy raz czytam o depilacji laserowej. Nigdy nie korzystałam i raczej nie skorzystam. Mi wystarcza depilacja woskiem. Nie mam również problemu z wrastającymi włoskami 😛

 2. Również jakoś nie jestem przekonana do depilacji laserowej, może dlatego, że moja klasyczna depilacja się sprawdza – nie podrażnia mi skóry, a efekt utrzymuje się do tygodnia przy czym nie wydaję fortuny.

 3. Powiem tak.., nie próbujcie same depilować się woskiem. Kupiłam jakiś czas temu plastry z woskiem i to był błąd. Jednym plastrem zrobiłam sobie niezłe kuku, naskórek zdarty, jakbym się oparzyła, bolało przez dobre dwa tygodnie.. Nie wiem może coś źle zrobiłam, ale od pewnego czasu wkręciłam się w depilację laserową i uważam, że jest to najlepsza metoda usuwania owłosienia na bardzo długi czas 🙂

 4. Ja tam depiluje się laserowo w Gdańsku – Clinica Cosmetologica i jestem w 100% zadowolona z osiąganych rezultatów. Z początku musiałam wykonać około 6. zabiegów, ale dzisiaj wystarczy, że wykonam depilację raz w ciągu 6-8 miesięcy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

99 − = 92