Site Loader

Depilacja owłosienia laserem

Usuwanie zbędnego owłosienia, w dzisiejszych czasach jest praktycznie koniecznością. Moda, względy estetyczne i zdrowotne przemawiają za tym, by usuwać zbędne włosienie z okolic pach, z nóg i innych miejsc ciała, w których nie powinno go być. Oczywiście takim zabiegom poddają się przede wszystkim kobiety, choć są i wyjątki od tej zasady.

Samodzielne usuwanie zbędnego owłosienia.

Samodzielne usuwanie zbędnego owłosienia jest jak najbardziej możliwe. Sposobów jest wiele. Depilacja mechaniczna, usuwanie woskiem, golenie – te metody mają swoje plusy i minusy. Plusem jest dostępność takich metod. Przy użyciu niedrogich produktów takie usuwanie owłosienia można przeprowadzić szybko i samodzielnie. Często jednak są to zabiegi bolesne, co więcej nietrwałe – trzeba je powtarzać bardzo często, bowiem włoski szybko odrastają. Jeśli zależy nam na trwałym usunięciu owłosienia, warto pomyśleć o usuwaniu owłosienia laserem.

depilacja laserowa twarzy

Usuwanie owłosienia laserem. Bezbolesne i trwałe.

Depilacja laserowa to zabieg, który można wykonać w wielu gabinetach kosmetycznych. Zabieg, którym warto się zainteresować, bowiem gwarantuje usunięcie owłosienia na bardzo długi czas. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i może być wykonywany praktycznie w każdym przypadku. Przeciwwskazaniem w przypadku tego typu zabiegów mogą być problemy skórne, a także neurologiczne. Nie wykonuje się go między innymi osobom, które cierpią na aktywną padaczkę.

Zabieg wymaga powtarzania.

Co istotne, zabieg wymaga kilkukrotnego powtórzenia, same włoski zaś nie wypadają od razu, ale po pewnym czasie. Co ważne, po tym jak wypadną, nie rosną przez wiele tygodni. Sam zabieg jest bardzo bezpieczny dla skóry, nie powoduje żadnych zmian na skórze.

Koszty.
Zabieg jest droższy od depilowania woskiem, czy usuwania owłosienia depilatorem mechanicznym, warto jednak pamiętać o tym, że efekt zabiegu utrzymuje się bardzo długo, jest to, więc wydatek, który warto ponieść. Depilacja innymi metodami jest o wiele tańsza, jednak powtarzana bardzo często również powoduje niemałe koszty. Warto wiec zdecydować się na depilację laserową i pozbyć się niepotrzebnego owłosienia na bardzo długi czas.

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

29 − 20 =