Site Loader

Jak walczyć z cellulitem?

cellulit

Nieprawidłowo rozlokowany tłuszcz pod skórą, szerzej znany jako cellulit, to problem dotykający coraz większą ilość kobiet. Oczywiście teoretycznie można by się z nim pogodzić tak jak na przykład zrobiły to Hiszpanki, aczkolwiek by czuć się komfortowo we własnym ciele, warto jest zrobić coś w kierunku pozbycia się tego problemu. Dolegliwość ta w dużej mierze spowodowana jest niezdrowymi nawykami większości osób w obecnych czasach, czyli zazwyczaj zbyt niską aktywnością fizyczną oraz niewłaściwą dietą. Aby pozbyć się cellulitu trzeba wykazać nieco starań, ale z pewnością jest to gra warta świeczki. Dodatkowo cały proces warto wspomagać przy pomocy dobrego kremu, takiego jak Vialise, którego skład bazujący wyłącznie na naturalnych składnikach będzie w stanie zdecydowanie poprawić wygląd i stan naszej skóry. Jeśli chcesz dowiedzieć się nieco więcej w tym temacie, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu.

Balsam z najlepszym składem

vialiseZdecydowanie ogromną rolę w walce z cellulitem odgrywa balsam antycellulitowy, a najważniejszym kryterium jego wyboru jest skład. Dobre, bazujące na naturalnych składnikach serum antycellulitowe pomoże skórze stać się gładką, pozbawioną nierówności, lepiej nawilżoną i odżywioną, a także jędrniejszą i bardziej elastyczną. Odpowiedni balsam więc spełnia całą gamę zadań, systematycznie przyczyniając się do uzyskania zamierzonych efektów. Najlepszą propozycją więc wydaje się być balsam Vialise, który nie posiada żadnych konserwantów, silikonów, PEGów, emulgatorów oraz sztucznych barwników. Ich miejsce zostało zastąpione przez różne ekstrakty roślinne, na przykład z alg, kasztanowca, czy bluszczu oraz mikroskładniki, takie jak kofeina, rutyna, czy kwas askorbinowy. Taka mieszanka pozwala tkance łącznej na prawidłowe funkcjonowanie, a poszczególne składniki kremu przyczynią się do usunięcia toksyn z organizmu, rozbicia przerośniętych lipidów oraz wzmocnienia naczynek. Stosowanie tego kremu z pewnością przełoży się na piękną, wymarzoną wręcz skórę.

Więcej informacji – Krem antycellulitowy – Jaki wybrać i jak stosować?

Ważne czynniki w walce z cellulitem

Balsam na cellulit to zdecydowanie bardzo dobra broń i świetny sposób do walki z tą dolegliwością, aczkolwiek cały proces pozbywania się cellulitu warto podeprzeć takimi działaniami jak:

  • zbilansowanie diety, by była bogata w pełnoziarniste produkty, błonnik, owoce i warzywa,
  • zwiększenie spożycia wody, aby regulować wymianę płynów,
  • regularnie ćwiczyć, ponieważ nadwaga sprzyja cellulitowi. Dobrze jest wybrać bieganie, pływanie lub jazdę na rowerze, aczkolwiek ważniejsza jest regularność i długość sesji treningowych, które powinny trwać minimum 40 minut,
  • pozbycie się obcisłych ubrań, których noszenie utrudnia prawidłowe krążenie krwi, co sprzyja pojawianiu się cellulitu,
  • masowanie miejsc, w których cellulit jest największy, co stymuluje krążenie krwi i płynów i prowadzi do zerwania tkanek tłuszczowych.

Podsumowanie

Walka z cellulitem to dość złożony proces, na którego powodzenie wpływ ma naprawdę wiele czynników. Aby uzyskać wymierne i w miarę szybkie efekty należy zastosować się do wskazów opisanych w tym artykule, nie zapominając o stosowaniu naprawdę dobrego i zarazem oferowanego w przystępnej cenie kremu jakim jest Vialise. Jego naturalny skład z pewnością przyczyni się do uzyskania pięknych efektów. Nie można też pominąć aktywności fizycznej, której chociażby minimalne nawet ilości mają zbawienne działanie na naszą skórę, stopniowo uwalniając ją od zjawiska cellulitu. Jeśli więc będziesz wytrwała w tej walce, to z pewnością osiągniesz szybkie i trwałe efekty.

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 1