Site Loader
laserowe odmładzanie twarzy

W jaki sposób odmłodzić twarz?

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak odmłodzić twarz. Lasera możemy użyć do usuwania blizn, rozstępów, zmarszczek, przebarwień, a zwłaszcza do odmładzania skóry twarzy i ciała.

Warto wiedzieć, że zabiegi odmładzające na twarz, w których stosujemy taki laser, są dobrze tolerowane przez ludzki organizm. Ból podczas zabiegu jest minimalny, a rekonwalescencja trwa bardzo krótko w porównaniu z operacyjnymi zabiegami odmładzającymi. Przy użyciu lasera uzyskujemy efekt ujędrnienia skóry przy znacznie zmniejszonym bólu. Podczas pojedynczego zabiegu za pomocą lasera frakcyjnego skóra zostaje poddana napromieniowaniu.

Jak skutecznie odmłodzić twarz?

Zgodnie z wynikami badań klinicznych najlepsze wyniki daje kilka zabiegów przeprowadzanych w odstępach kilku tygodni. W zależności od rodzaju przeprowadzonej operacji, zakresu i lokalizacji zmian, lekarz w porozumieniu z pacjentem zadecyduje o odstępach czasu między zabiegami. Takie odmłodzenie twarzy daje niemal natychmiastowe wyniki. Światło laserowe pobudza głębsze warstwy skóry do produkcji nowego kolagenu, którego wytwarzanie się zmniejsza się z biegiem lat. W rezultacie włókna kolagenowe są odbudowywane, a optymalny efekt terapii laserowej jest widoczny po kilku miesiącach. Podczas zabiegu pacjent odczuwa lekkie pieczenie, które jest zwykle dobrze tolerowane. Takie laserowe odmładzanie twarzy powoduje pewien dyskomfort. Należy wtedy nałożyć maść znieczulającą na leczoną skórę. W przypadku bardziej intensywnych zabiegów można stosować doustne środki przeciwbólowe. Na obszarach skóry objętej zabiegiem może wystąpić lekkie zaczerwienienie, obrzęk oraz umiarkowane pieczenie lub swędzenie, zwykle w ciągu kilku godzin od zabiegu. Niemniej jednak odmładzanie twarzy powoduje zaczerwienienie, które może trwać kilka dni, a skóra może przybrać ciemniejszy odcień. Po kilku dniach po zabiegu laserem dochodzi do zmian w strukturze skóry. Największą zaletą zabiegów z wykorzystaniem lasera jest to, że skóra staje się wygładzona i wyraźnie jędrna.

W jaki sposób odmłodzić twarz?
5 (100%) 2 votes

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 26 = 31