Site Loader
Kosmetyczne oczyszczanie cery

Kosmetyczne oczyszczanie cery

Profesjonalne, kosmetyczne oczyszczanie cery ma wiele zalet. W tej chwili trudno znaleźć dziewczynę lub kobietę, która nie korzystałaby regularnie z usług kosmetyczki. Oczyszczanie twarzy jest dziś bardzo wskazane, ponieważ żyjemy w niezwykle zanieczyszczonym klimacie, do tego odżywiamy się jedzeniem z dużą zawartością chemii. To wszystko ma wpływ na rzeczywisty obraz naszych twarzy, które raz na jakiś czas wymagają odnowy i pokrzepienia. Do profesjonalnego oczyszczania cery służą nie tylko toniki i kremy, ale także urządzenia elektryczne, stosowane przez nowoczesne gabinety odnowy biologicznej.

 

Kosmetyczki na całym świecie korzystają z urządzeń, dzięki którym po kilku minutach od trafienia na fotel otwierają się naczynka i cera zostaje dogłębnie wyczyszczona ze szkodliwych substancji. Do oczyszczania cery stosuje się preparaty na bazie ziół, są więc one w pełni bezpieczne.

Dla klientek salonów kosmetycznych przygotowuje się także maseczki, odpowiedzialne za to, by do głębokich warstw skóry dopływały składniki odżywcze oraz regenerujące

Po zmyciu maseczek stosuje się charakterystyczne suszarki, odpowiedzialne za zamykanie naczynek i ostateczne ujędrnienie cery poddanej kuracji. Każda Klientka wychodzi z salonu kosmetycznego jak nowo narodzona. Od pierwszej chwili, tuż po zabiegu oczyszczającym można odczuć, że skóra wreszcie zaczęła oddychać w pełni. Nie poleca się od razu po zakończonym zabiegu katować skóry makijażem. Warto pozwolić jej odpocząć od wszelkich kosmetyków używanych na co dzień.


Bibliografia

1. Alam M., Gladstone H.B., Tung R.C., Dermatologia kosmetyczna, Urban & Partner, 2011
2. Peszczyński-Drews C., „P” jak przeciwwskazania, Dermatol Estet, 2008

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + = 25