Site Loader
Depilacja laserowa nóg - laser Vectus

Depilacja laserowa Gdynia: najskuteczniejszy sposób na nadmiar owłosienia

Mamy przyjemność przedstawić Ci sposób, który pozwoli na rezygnację z jednorazowych maszynek do golenia. Już nigdy nie będziesz martwić się o nadmierne owłosienie. Laser Vectus to niezwykłe urządzenie, które dostosowuje się do pacjenta zapewniając maksymalny komfort i gwarancję natychmiastowych rezultatów. Poczuj się wspaniale we własnym ciele i zaufaj opinii naszych zadowolonych klientów poddanych depilacji laserowej najnowszym sprzętem Palomar Vectus.

Depilacja laserowa Vectus – jak to działa?

Działanie lasera diodowego Palomar Vectus polega na fototermolizie selektywnej. System ten opiera się na emitowaniu światła lasera z głowicy, które przenika do głębi skóry, a następnie jest pochłaniane przez łodygę włosa (dokładniej melaninę w niej zawartą). Działanie to powoduje zniszczenie komórek mieszka włosowego, oraz hamuje jego ponowny wzrost. Skuteczność zabiegu wynosi 95%. Dlaczego właśnie tyle? Otóż szereg mieszków włosowych jest uśpionych – mają tym samym mniej melaniny niż inne. Ponowny zabieg pozwala trwale pozbyć się tych właśnie włosków. Włoski, które odrastają po kilku tygodniach są znacznie słabsze i jaśniejsze co przekłada się na niebywały komfort.

Technologia warunkiem długotrwałych efektów

Laser Vectus jest najszybszym laserem na świecie dzięki czemu cały proces zabiegu trwa znacznie krócej. Laser wyposażony jest w różne rozmiary głowic – mniejszą, dostosowaną do niewielkich obszarów ciała takich jak górna warga, oraz większą przystosowaną do takich obszarów jak plecy czy nogi.

Laser Vectus - trwałe usuwanie owłosieniaW celu zwiększenia działania i długości swobody między zabiegami, laser Vectus składa się z kilku bardzo ważnych elementów, które wpływają na niezwykła jakość jego pracy:

  • czytnik Skintel (czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze, który dostosowuje dzięki temu poziom pracy lasera),
  • technologia Photon Recycling (lustra wbudowane w głowicy lasera odbijają światło od skóry, dzięki temu działaniu impuls lasera ponownie wykorzystuje swoją energię),
  • advanced Contact Cooling (technologia stworzona na potrzeby naszych pacjentów ochładza powierzchnię skóry przed, w trakcie oraz po zabiegu, co wspomaga regenerację i zapobiega ewentualnemu dyskomfortowi towarzyszącemu usuwaniu włosków).

Depilacja laserowa Vectus – dla kogo?

Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg, któremu w większości poddają się kobiety, jednak jest on przeznaczony również dla mężczyzn, dla których nadmierne owłosienie może nie być estetyczne. Laser Vectus to urządzenie, które jest w stanie usunąć włoski z każdej części ciała bez względu na płeć pacjenta.

Więcej o zabiegu przeczytasz tutaj: http://www.tczewska.pl/wiadomosci/15844,depilacja-laserowa-vectus-gdynia

Depilacja laserem w Gdyni – przyjdź na zabieg!

Na zabieg możesz przyjść do salonu kosmetologicznego w Gdyni. Już teraz zapisz się na niego osobiście albo telefonicznie:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Zabieg laserem Vectus stawia na bardzo ważne czynniki skierowane ku potrzebom pacjenta – jest to szybki oraz bezpieczny zabieg, który minimalizuje ryzyko bólu oraz zapewnia długotrwałe efekty, aby jeszcze dłużej móc cieszyć się idealną gładkością skóry

Technologie w nim zastosowane zostały dokładnie opracowane przez naukowców z Harvard University, posiadają też certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA). Laser stosowany jest w klinikach na całym świecie co tylko potwierdza jego skuteczność, bezpieczeństwo oraz gwarancję długotrwałych efektów. Szereg pozytywnych opinii dostępnych na naszej stronie internetowej poświadcza usługę najwyższej jakości. Depilacja laserowa sprzętem Palomar Vectus to pewność, iż nadmierne owłosienie nie będzie już problemem, zajmującym Twój ceny czas oraz pieniądze wydawane na manualne produkty do depilacji. Miła atmosfera oraz profesjonalna kadra połączona ze skutecznym, szybkim zabiegiem przyniesie szereg korzyści na długi czas.


Bibliografia

1. Ambroziak M., Szymańczyk J., Langner A., Błaszczyk M., Systemy laserowe w leczeniu nadmiernego owłosienia, Dermatologia Estetyczna, nr 6/ 2001
2. S. Eremia, Li CY, S.H. Umer, N. Newman Laser hair removal: long term results with laser, Dermatological Surgery 2014
3. J. Warner, M. Weiner, K. A. Gutowski Laser Hair Removal, Dermatologic Therapy 2013
4. A. Mańkowska, Depilacja laserowa, Art of Beauty
5. Martini M. C., Kosmetologia i farmakologia skóry, Wydawnictwo Lekarskie PZWL, 2014

Post Author:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 23 = 31